Порядок надання платних послуг
Дніпропетровського обласного центру з охорони історико-культурних цінностей

1. Платні послуги Дніпропетровського обласного центру з охорони історико-культурних цінностей надаються згідно з основною діяльністю.
2. До підготовки платних послуг можуть бути залучені співробітники всіх відділів Центру за необхідністю.
3. Звернення фізичних та юридичних осіб стосовно надання інформації щодо наявності об'єктів культурної спадщини (далі Інформація) приймаються відділом з науково-інформаційних послуг за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 18, каб. 22 у приймальні дні та години (понеділок, середа, четвер, з 10.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 16.00 год.)
4. Звернення оформлюються у вигляді заяви на стандартному бланку Центру.
5. До заяви про надання Інформації додаються копії:
- документу, що підтверджує право на земельну ділянку (за необхідністю);
- ситуаційної схеми розташування земельної ділянки;
- витягів з проектної або технічної документації, необхідних для ідентифікації земельної ділянки (за необхідністю).
6. Термін підготовки Інформації складає від 1 до 30 календарних днів від дати подання заяви. Термінове надання послуги (від 1 до 7 календарних днів) передбачає збільшення вартості послуги на 50%.
7. Вартість послуги визначається згідно з «Переліком платних послуг Дніпропетровського обласного центру з охорони історико-культурних цінностей», затверджених директором Центру.
8. Оплата послуги заявником здійснюється згідно з договором у безготівковій формі на рахунок Центру, зареєстрований в органі Держказначейства.
9. Інформація у текстовій формі за підписом відповідальної особи та з печаткою Центру надається заявнику по факту оплати послуги.
10. Науково-дослідні роботи у сфері охорони культурної спадщини виконуються за окремими індивідуальними розрахунками в залежності від виду, об'єму та складності робіт та у строки визначені договором з замовником.
Повернутися до списку