15 Жовтня 2018
Збірка “Пам’ятки історії та культури міста Нікополь” – четверте видання з серії публікацій про пам’ятки Дніпропетровської області за матеріалами “Зводу пам’яток історії та культури України”. Випуск присвячений пам’яткам архітектури та містобудування, історії та монументального мистецтва, що розташовані на території міста Нікополь.
 
“Звід пам’яток історії та культури України” – фундаментальне енциклопедичне науково-довідкове видання про всі відомі на території держави нерухомі пам’ятки.
 
Робота над Зводом пам'яток розпочалася ще на початку 1980-х рр. і має своє продовження у незалежній Україні. Підготовку томів Зводу очолює Головна редакційна колегія на чолі з академіком В. Смолієм. Обласні редакційні колегії та авторські колективи працюють у 24 областях України та м. Києві.
 
До підготовки матеріалів про пам’ятки залучене широке коло фахівців – істориків, археологів, архітекторів, мистецтвознавців. Фінансування заходів здійснюється з обласного бюджету в рамках регіональної програми розвитку культури.

Новина на fb.
Повернутися до списку новин