в Дніпропетровській ОВА відбувся круглий стіл присвячений презентації видання “Пам’ятки історії та культури Криворізького району. Частина першаˮ.
![ряб2.jpg ряб2.jpg](/upload/medialibrary/f21/f21e88c85cf3f444d85560cb66ffe89c.jpg)
![ряб3.jpg ряб3.jpg](/upload/medialibrary/315/3157280924185ee40798e0cd78dbefb5.jpg)
![ряб4.jpg ряб4.jpg](/upload/medialibrary/10c/10c106849a70a8d90a3af66f868881c8.jpg)
![ряб5.jpg ряб5.jpg](/upload/medialibrary/17e/17e2324f26bb6810dbf66a22fb774087.jpg)
![ряб6.jpg ряб6.jpg](/upload/medialibrary/a57/a5770b45134f9c5d486f231197e5999e.jpg)
![ряб7.jpg ряб7.jpg](/upload/medialibrary/995/99555666805f5d7d2ec43110d245ff6e.jpg)
На урочистому заході були присутні представники Криворізької районної військової адміністрації, Лозуватської, Глеюватської, Новопільської сільських рад, працівники Дніпропетровського центру з охорони історико-культурних цінностей, КЗК “Міський історико-краєзнавчий музейˮ Криворізької міської ради, члени редколегії видання.
![вруч1.jpg вруч1.jpg](/upload/medialibrary/a6f/a6ff269f2ca7bc5f8691c438032c3a66.jpg)
![вруч3.jpg вруч3.jpg](/upload/medialibrary/d9c/d9c55f6fb58c5f726212ee467724b72b.jpg)
Захід відкрила начальник управління культури, туризму, національностей і релігій облдержадміністрації Наталія ПЕРШИНА.
![зірки.jpg зірки.jpg](/upload/medialibrary/1e3/1e3a0001dc0d5373f26ddcb489f90000.jpg)
![джем1.jpg джем1.jpg](/upload/medialibrary/373/373fbda0597e8d8b45f768b5da98abf8.jpg)
![джем2.jpg джем2.jpg](/upload/medialibrary/64c/64cb53877de1794aa27685032141e4eb.jpg)
![наші.jpg наші.jpg](/upload/medialibrary/e4a/e4a1a973d1a7b3cf7093209096e03d7e.jpg)